NOVINKY

Jezdíte rádi do Českého ráje? Trosky, Humprecht, Kost. Kdo by neměl tento krásný kraj rád? A co si krom těchto nádherných památek užít v jejich těsné blízkosti i skvělý hudební víkend s prvotřídními DJs a 3D mappingem? CRW open air vám to může splnit. V areálu pool kempu Sobotka se bude o víkendu 20.-22.5.2022 konat jedinečná akce, která v těchto místech ještě nikdy nebyla. Hudební happening, kde si během dvou dnů můžete užít elektronickou hudbu mnoha žánrů. Ghetto, Funk, RnB, Electropop/jazz/soul, Lounge music, ale především také House ve všech rovinách.
celý text
djs: Shaffa54, Fisha, Loud, Mizza, Roof, Ice, Georges, Airbees, Phoskill a další
Čeká nás již pátý ročník Drum & Bass Open Air festivalu Spring BassJam!
Každým ročníkem se naše festivalová rodina rozrůstá a my se nemůžeme dočkat roku 2022 až se s Vámi budeme moct podělit o nové artists, album a další novinky na kterých budeme celý rok pilně makat a průběžně Vás o všem informovat.
Rozhodně se můžeš těšit na další z nezapomenutelných víkendů, který zažiješ v Holicích Na Hlubáku. Voda, slunce, zeleň a spoustu kvalitní hudby pro tvoje uši!
Třídenní festival Darkshire, který se koná na krásné lokalitě v kempu uprostřed lesů magického podkrkonoší.

23. - 26. 6. 2022 - RS Svatá Kateřina, Chotěvice, Czech Republic

www.darkshire.cz
#darkshire
Najdete v sekci "ke stažení" nebo tady napravo v médiích ! :)
Link: https://www.sunlab.cz/ke_stazeni/ shaffa54 & ice
Zakončení open air sezóny naším oblíbeným způsobem.
Nedělní odpoledne se ponese v duchu tónů elektronické hudby a doufáme, že nám i počasí bude přát a užijeme si další z posledních krásných a slunných dnů tohoto roku.

djs: Shaffa54, Ice, Fischa