NOVINKY

Po letech kamarádění ho tu konečně máme. Hraje od konce 90 let a styly jako house, acid jazz, funky, breakbeat, drum and bass, techno, psytrance a jungle. Tvrdí o sobě, že už je to starej dědek, ale to mu nežereme :D
Vítáme Heykala mezi námi!
Zrušili se velký akce, tak se pár lidí dohodlo že by se mohl dotáhnout silnější zvuk a prověřit tak, zda jsou správně položeny základy v naší oblíbené Pivnici Kufr :)
Přijďte si s námi užít testovací vibrace!

Prověřovat budou:
15:00-16:00 Wortexx
16:00-17:30 Heykal
17:30-19:00 Airbees
19:00-20:30 Ice
20:30-21:30 Roof
21:30-00:00 DDT b2b Phoskill
Zdravíme naše fanoušky!

Máme pro vás dobré zprávy, akce se 29.května v pátek uskuteční, nicméně pouze jako OPEN AIR a bude se konat na pozemku zahrady, která je součástí Žluťáku. Toto rozhodnutí jsme museli udělat z důvodu nařízení vlády, jelikož ve vnitřních prostorách musí by?t dodržovány 2m rozestupy a to bohužel není možno v tomto klubu dodržet v takovém počtu (300 návštěvníků).
celý text
Praha 18. 5. 2020 - Největší drum&bassový festival na světě a svátek pro všechny milovníky zlomených beatů Let It Roll oznamuje přesun letošního ročníku na 5.-7. srpna 2021. Pořadatelé připravovali pro toto léto zatím největší ročník, s více než stovkou zahraničních umělců na pěti pódiích. Nyní již Let It Roll team pracuje na přesunu line upu na další rok a zároveň připravuje digitální verzi letošního ročníku. Pro své fanoušky navíc spustí ve středu prodej limitované edice merchandise směřované na podporu festivalu.

Vstupenky zůstávají v platnosti na rok 2021, pro zájemce o využití vstupenky na jinou akci Let It Roll nebo pořádající agentury Beatworx budou dle nového zákona připraveny poukazy.

Více v prohlášení níže:

celý text
Praha 8. 4. 2020 - Jeden z předních českých festivalů Let It Roll se rozhodl streamováním podpořit lékaře a zdravotní sestry, které jsou v boji s koronavirovou pandemií v první linii. Během sledování live streamů na sociálních sítích může kdokoli přispět na masky pro lékaře, které je chrání před nákazou COVID-19.

celý text
Po novém roce další mejdan s Pardubickým uskupením DrumCity v Denoche. Připravte se opět na peklíčko, těšíme se na Vás!

celý text